Anons

Dünən, 21:50- Həkim-oftalmoloq, tibb üzrə fəlsəfə doktoru: "Hər zaman andıma sadiqəm"

Dünən, 17:10- Bakının 200-dən çox köhnə yaşayış binasında yeni liftlər quraşdırılıb

Dünən, 16:58- Növbəti əfv sərəncamı olacaq? - Komissiya üzvündən AÇIQLAMA

Dünən, 16:49- Ən çox ixrac olunan kənd təsərrüfatı məhsullarımız

Dünən, 16:40- Xətainin heykəlinin yeri dəyişdirilir

Dünən, 16:28- Nazirlər Kabinetinə yeni mətbuat katibi təyin olundu

Dünən, 16:21- Türkiyə səfirliyində Azərbaycan KİV nümayəndələri ilə görüş keçirilib

Dünən, 16:12- Tokio-2020: Gender bərabərliyi təmin olunacaq

Dünən, 15:59- BMT-nin Əhali Fondu: Dünya əhalisi sürətlə qocalır

Dünən, 15:47- Azərbaycanda yeni sənaye məhəllələri açılacaq

Dünən, 15:38- Azərbaycanda şprislərlə bağlı yeni standartlar qüvvəyə minib

Dünən, 15:25- BNA havaların soyuması ilə əlaqədar dezinfeksiya işləri aparır

Dünən, 15:16- Rusiyanın Novqorod vilayəti və Azərbaycanın Şəki rayonu arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb

Dünən, 15:04- Nazirlər Kabinetinin mətbuat xidmətinin rəhbəri vəzifəsindən azad edilib

Dünən, 14:55- Ərdoğan: Türkiyə “ermən soyqırımı”nın qondarma olduğunu təsdiq edən sənədləri ABŞ-a təqdim edib

Dünən, 14:39- Məhkəmə ekspertlərinə ixtisas dərəcəsi veriləcək

Dünən, 14:30- Temperatur aşağı düşəcək - XƏBƏRDARLIQ

Dünən, 14:23- Uşaqların zərərli informasiyadan qorunması haqqında qanuna dəyişiklik edilib

Dünən, 14:12- Bu gün Azərbaycan Slovakiya ilə qarşılaşır

Dünən, 14:04- "Diaspor fəaliyyətində xidmətə görə” medalı təsis edilir

Haqqımızda Əlaqə

Bu gün AvroLiqanın püşkü atılacaq

Tarix:18-06-2019, 12:15

Bu gün AvroLiqanın püşkü atılacaq Bu gün Avropa Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsinin püşkü atılacaq.

Ölkəmizi bu mərhələdə təmsil edəcək “Neftçi” və “Səbail” də rəqiblərini tanıyacaq.
Mərasim Bakı vaxtı ilə saat 17:30-da başlayacaq.


“Neftçi”nin potensial rəqibləri


“Hibernians” (Malta)

“Rujomberok” (Slovakiya)

“Pandev Akademiyası” (Makedoniya)

“Speranta” (Nisporeni, Moldova)

“Zeta” (Monteneqro)



“Səbail”in potensial rəqibləri


“Universitatya Krayova 1948” (Rumıniya)

“Baltsan” (Malta)

“Laçi” (Albaniya)

“Şkupi” (Makedoniya)

“Petrokub-Hincesti” (Moldova)

“Narva Trans” (Estoniya)


Qeyd edək ki, Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin oyunları iyulun 11-də və 18-də keçiriləcək.

Əlavə edək ki, Azərbaycan kubokunun qalibi "Qəbələ" mübarizəyə 2-ci təsnifat mərhələsindən başlayacaq. Əyalət təmsilçisinin rəqibi iyunun 19-da müəyyənləşəcək. Bu mərhələnin oyunları iyulun 25-də və avqustun 1-də olacaq.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

ŞƏRH YAZ
yüklənir...
XƏBƏR LENTİ
FOTO
yüklənir...